KOLTUK YIKAMA
Aparici - Neutral
Ofis Temizliği

ERENTEM; tecrübeli personel, doğru kimyasal teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Aparici - Instant
Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama uzman yardımı olmadan bina sahipleri açısından hem zor hemde külfetli olabilir.

Halı Yıkama

Tüm duvardan duvara ve makina halılarınızı gerek yerinde, gerekse servisimizle alarak, fabrikamızda hijyenik bir ortamda modern makinalarla ve aletlerle temizliği yapılıp yerine teslim eder.

Aparici - Nordic
İnşaat Sonrası Temizliği

Taşınma öncesi ve sonrası koltuk temizliğini kapsar..

Koltuk Temizliği

Tüm parti,eğlence, doğum günü kutlamaları sonrası temizlik işlemleriniz yapılır..

Aparici - Bellagio
Temizlik Bölgelerimiz

Kavacık , Beykoz, Paşabahçe, çubuklu, Anadolu Kavağı, Beykoz Konakları, Acarkent, Ümraniye, ŞerifAli, Acıbadem, Ataşehir, Riva, Polonezköy

KOLTUK YIKAMA VE  TEMİZLİĞİ

ERENTEM, Tüm koltuklarınızı hijyenik bir ortamda modern makinalarla ve aletlerle temizliğini yapıp sizlere en güzel haliyle teslim eder. Bununla beraber tüm koltuk takımı, oturma grubu ve kanepelerin temizlik işleri de aynı anlayış ile yapılır…

Öneriler; koltuklarınızı çeşitli leke çıkarıcılarıyla önüne geçilemeyecek hale getirmeden sizlere sunacağımız önerileri deneyiniz.Belirli periyodlar ile elektrik süpürgesi ile süpürünüz. Koltuklarınızı silerek temizlemeyiniz, temizlenmeyecektir kalıntıları (mikroplarla birlikte) diplere itmiş olucaksınız. Koltuklarınız bakteri tutmaya elverisli hale gelecektir, ömrü kısalacaktır. Mutlaka profesyonel temizlik firmasına 7-10 ay aralıklarla temizlettiriniz.

Copyright @2012 Eren Koltuk Yıkama ve Temizlik Hizmetleri Kavacık, Beykoz